Par mums

BG4BP® ir alfa numerālā abreviatūra – saīsinājums, kurš ir atvasināts no angļu valodas teksta “Best Goods for Best People”, kuras nozīme latviešu valodā ir  “labākās preces priekš labākiem cilvēkiem”. Ar šo izvēlēto projekta nosaukumu un tā abreviatūru mēs vēlamies izcelt to, ka šī projekta ietvaros mēs piedāvāsim augstas kvalitātes preces internetā tiem patērētājiem, kuri vēlas iegādāties preces attālināti un tajā pat laikā iegūt augstākās kvalitātes preces par atbilstošu cenu.

 Augstāk minētās motivācijas un mērķu vadīti, šī projekta ietvaros, mēs esam veikuši lielu un pamatīgu darbu, lai spētu nodrošināt to, ka piedāvātās preces tiks īpaši atlasītas no mūsu  preču sortimenta klāsta, kurš veidojies pašiem testējot katru no produktiem.

BG4BP® projekta sortiments ir cieši saistīts ar SIA Kemitek sortimentu, kuru var aplūkot pēc sekojošas saites https://kemitek.lv/lv/Produkti/. Sortimenta pamatā ir specializētie un ikdienas uzkopšanas līdzekļi, uzkopšanas inventārs, uzkopšanas materiāli, papīra izstrādājumi utt.. 

Tādēļ projekta ietvaros piedāvāsim produktus, kas būs īpaši atlasīti SIA Kemitek 15 gadu gūtās pieredzes laikā, strādājot jomās, kuras ir saistītas ar profesionāliem risinājumiem dažāda veida uzņēmumiem, kuri savā ikdienā lieto augstāk minētās preces. 

Piedāvātās preces būs pieejamas tirdzniecībai tikai internetā, veicot norēķinus ar maksājumu kartēm vai bankas pārskaitījumu. Šī projekta ietvaros preces varēs iegādāties gan uzņēmumi, gan mājsaimniecības savām vajadzībām. 

Tas ir tikai sākums garākam ceļa posmam, kurš atvērs augstas kvalitātes preču pieejamību plašam patērētāju klāstam.